Menu

Kontaktní adresa

Kancelář, sklad, tisk, výdejní místo

mapa 1

Bohunická 81, 619 BRNO

tel. +420 542 219 406
mobil: +420 602 738 398

e-mail: info@94minutes.cz

Pobočka Praha

Není zde výdejní místo! 

Výdej zboží pouze ve skladu v Brně.

Drobná 134/5, Praha 10, 10200

tel. +420 602 738 398

e-mail: info@94minutes.cz

Fakturační adresa

A logo společnosti ke stažení

logotyp Stáhnout logotyp (PNG)

94 Minutes s.r.o.
Horská 12
616 00 Brno

IČO: 60708425
DIČ: CZ60708425

Kontaktní formulář

Napište nám vaše přání. Rádi Vám pomůžeme.


O nás

Již od roku 1994 se zaměřujeme na komplexní nabídku
služeb v oblasti reklamy a marketingu.

94 Minutes je dynamicky se rozvíjející ryze česká společnost s vlastním vstupním kapitálem. Zabýváme se výrobou, prodejem a potiskem reklamních a dárkových předmětů a s tím souvisejících služeb.

Hlavní činností firmy je prodej a výroba reklamních a dárkových předmětů s potiskem. Nabízíme precizní a individuální servis pro podporu Vašich marketingových aktivit. K dispozici je Vám dokonale sehraný tým deseti úzce spolupracujících specialistů (pre-press, tisk, 3D reklama včetně brandingu, marketing – komunikace) s dlouholetými zkušenostmi na reklamním trhu, kvalitním know-how a především profesionálním přístupem k daným úkolům. Klademe důraz na čistotu práce, přehlednost, sílu detailu a hlavně efektivnost výsledné grafické práce, tiskoviny či reklamy. Upřednostňujeme individuální řešení specifických potřeb klienta. Zhotovíme Vám speciální produkty na zakázku. Prioritou naší společnosti je dlouhodobá spolupráce se zaměřením na profit klienta a zvyšování standardu poskytovaných služeb. Minimalizujeme náklady na propagaci a image Vaší firmy.

Od roku 2010 je 94 Minut členem v mezinárodní celoevropské reklamní asociaci PSI (Present service institut) a tuzemské A3DR (Asociace třídimenzionální reklamy).

Hledáte spolehlivost, individuální přístup, profesionalitu a efektivnost služeb při minimální nákladnosti komunikačních aktivit? Pak jsme tu právě pro Vás!

Historie firmy

94

paveVSpolečnost 94 MINUTES, s. r. o. vznikla roku 1994 a její nosnou činností v počátečním období byla převážně výroba a dodávka reklamních předmětů, reklamní činnost, realizace expozic na veletrzích a výstavách v ČR a také zprostředkovatelská činnost. Hlavou a duší týmu je Pavel Vláčil, CEO 94 MINUTES, s.r.o.

95

Zlomovým obdobím z hlediska dalšího vývoje byl rok 1995, kdy se naším klientem stala farmaceutická firma Léčiva Wyeth, s.r.o., ke které v následujících letech přibyly další: Pliva Praha, Abbott, Johnson & Johnson - divize Janssen Cilag, Merck, Léčiva, a.s., Medtronic Czechia s.r.o., Robert Bosch odbytová s.r.o. a Pfizer spol. s.r.o.

09

V únoru roku 2009 došlo k horizontální fúzi s divizí 3D reklamních předmětů společnosti Brand Promotion CZ, s.r.o. Naše společnost plně převzala tuto divizi, čímž došlo k rozšíření nabídky a zvýšení kapacity výroby a služeb. Na základě této fúze jsme také otevřeli pobočku v Praze.Rozšířili jsme výrobní a skladové prostory a v současné době má naše společnost 10 stálých zaměstnanců. Jsme úzce spolupracující kreativní tým.

10

a3drOd roku 2010 je naše společnost členem v mezinárodní celoevropské reklamní asociaci PSI (Present service institut) a tuzemské A3DR (Asociace třídimenzionální reklamy). 

14

V roce 2014 jsme nejen oslavili 20 let existence firmy, ale zároveň se i přestěhovali do nových a větších prostor na adresu Bohunická 81 v Brně, kde Vás rádi osobně přivítáme.

V současné době zajišťujeme reklamní služby pro společnosti po celé ČR. Nabízíme komplexní reklamní služby dle požadavků zákazníka - od grafických návrhů, tisku, nabídky reklamních předmětů, výroby obalů až po např. eventové akce, public relations atd.

Náš tým

Náš tým

Získaná ocenění

I tento rok jsme zabodovali a získali 2. místo v soutěži Hvězda 3D reklamy v kategorii Reklamní textil.

V roce 2012 jsme zvítězili v soutěži Hvězda 3D reklamy v kategorii Aplikace motivu na 3DR.

Získali jsme ocenění SPOLEHLIVÁ FIRMA od informačního portálu Živéfirmy.cz

Reference

medtronic
vodafone
jnj
pfizer
zoetis
korado
bosch
porsche
inter-cars
cyrrus
ct
hbo
cznic
alcatel
senergos