Menu

Archiv aktualit

Upozornění na zrušení hotovostních plateb

Z důvodu EET jsme se rozhodli od 1.3. zrušit veškeré hotovostní platby včetně platby na dobírku. Děkujeme našim klientům za pochopení. 


94 Minutes Vám přeje krásné prožití Vánoc.

Děkujeme všem našim klientům i obchodním partnerům za spolupráci v tomto roce a těšíme se na nové reklamní výzvy pro rok 2017. 


POPAI AWARDS je za námi

Letos jsme POPAI AWARDS shlédli z pozice diváků a příští rok už se aktivně zapojíme do boje o vítězné příčky v soutěži Hvězda 3D reklamy, která od letošního roku spadá právě pod POPAI.


Opět bodujeme ve Hvězdě 3D reklamy

Naše reklamní kojenecká sada pro společnost Vodafone získala 2. místo v soutěži Hvězda 3D reklamy v kategorii Reklamní textil. 94 Minutes stále drží neporušenou sérii každoročního umístění se na předních příčkách této soutěže. Chcete i Vy reklamní textil na míru?...


94 minutes s.r.o. členem POPAI

V březnu 2016 jsme vstoupili do asociace POPAI. 94 Minutes tímto po více než 20 letech na trhu potvrzuje, že má své místo mezi velkými hráči reklamy.


Novinky a trendy z veletrhů REKLAMNÍCH PŘEDMĚTŮ V Číně, Hong kongu a Düsseldorfu

Tým 94 Minutes se letos opět zúčastnil mezinárodního veletrhu reklamních předmětů PSI v Düsseldorfu. Díky našemu členství v PSI Vám tak opět nabízíme novinky z oblasti inovativních reklamních dárků pro rok 2016. Sledujte náš eshop, který se stále aktualizuje a obohacuje...


Poptávkový formulář