Menu

Archiv aktualit

Upozornění na zrušení hotovostních plateb

Z důvodu EET jsme se rozhodli od 1.3. zrušit veškeré hotovostní platby včetně platby na dobírku. Děkujeme našim klientům za pochopení. 


POPAI AWARDS je za námi

Letos jsme POPAI AWARDS shlédli z pozice diváků a příští rok už se aktivně zapojíme do boje o vítězné příčky v soutěži Hvězda 3D reklamy, která od letošního roku spadá právě pod POPAI.


Opět bodujeme ve Hvězdě 3D reklamy

Naše reklamní kojenecká sada pro společnost Vodafone získala 2. místo v soutěži Hvězda 3D reklamy v kategorii Reklamní textil. 94 Minutes stále drží neporušenou sérii každoročního umístění se na předních příčkách této soutěže. Chcete i Vy reklamní textil na míru?...


94 minutes s.r.o. členem POPAI

V březnu 2016 jsme vstoupili do asociace POPAI. 94 Minutes tímto po více než 20 letech na trhu potvrzuje, že má své místo mezi velkými hráči reklamy.


Novinky a trendy z veletrhů REKLAMNÍCH PŘEDMĚTŮ V Číně, Hong kongu a Düsseldorfu

Tým 94 Minutes se letos opět zúčastnil mezinárodního veletrhu reklamních předmětů PSI v Düsseldorfu. Díky našemu členství v PSI Vám tak opět nabízíme novinky z oblasti inovativních reklamních dárků pro rok 2016. Sledujte náš eshop, který se stále aktualizuje a obohacuje...


Poptávkový formulář